Aktualności

Aktualności

Portal zakupowy Planet Plus dla Klientów NBSBanku

Dodano: 2016-04-01 13:07:30 Kategoria: Aktualności


  Planet_Plus_BPS_maly.jpgPortal Planet Plus to nowoczesne narzędzie, które pozwala w prosty sposób oszczędzać dodatkowe środki podczas zakupów w Internecie. Jest to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystujących bogatą ofertę zniżek i promocji. Platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak RTV, euro AGD, Tchibo, Answear, Zelando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych marek.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować i zobaczyć jak w prosty sposób można otrzymać pieniądze na dalsze zakupy, ponieważ za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Portalu zakupowego użytkownicy otrzymują gotówkę w postaci nagrody pod nazwą "Cashback".

Co należy zrobić?

     http://wwwplanetplus.pl

 

*Jednocześnie NBSBank oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.