Aktualności

Aktualności

Praca od zaraz - Specjalista ds. teleinformatyki


Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju pilnie zatrudni na cały etat:


SPECJALISTĘ DS. TELEINFORMATYKI z wykształceniem wyższym lub średnim.


 


 


więcej»

KREDYT WAKACYJNY


W okresie od 10 lipca 2017 r. do 15 września 2017 r. NBSBank wprowadza promocyjne warunki dla kredytu Wydatki Sezonu - KREDYT WAKACYJNY

więcej»

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI


Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż 31 maja 2017 roku odbyło się w Solcu-Zdroju Zebranie Przedstawicieli Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju podsumowujące rok 2016.

więcej»

Informacja


Zarządu NBSBanku w sprawie Zebrań Grup Członkowskich.

więcej»

Informacja


Informacja dla Posiadacza rachunku zawierającego z Nadwiślańskim Bankiem Spółdzielczym w Solcu-Zdroju umowę o prowadzenie rachunków bankowych o możliwości wydania dyspozycji wkładem na wypadek śmierci.


więcej»

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI NBSBanku


     Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż 24 czerwca 2016 roku odbyło się w Solcu-Zdroju Zebranie Przedstawicieli Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju podsumowujące rok 2015.

więcej»

Portal zakupowy Planet Plus dla Klientów NBSBanku


  Planet_Plus_BPS_maly.jpg


więcej»

INFORMACJA ZARZĄDU     Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie zawiadamia, iż z dniem 1 stycznia 2016 roku zaprzestał obsługi kasowej Klientów w Urzędach Skarbowych w Busku-Zdroju i w Kielcach.

więcej»

Zmiana siedziby Punktu Kasowego w Koszycach.


Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2015 r. (wtorek) został przeniesiony Punkt Kasowy w Koszycach z dotychczasowej lokalizacji z ul. Kościuszki 1 do Rynek 5.

więcej»

NAKLEJKA ZBLIŻENIOWA VISA PAYWAVE

Szybkie i wygodne zakupy na wyciągnięcie ręki


więcej»

1 2 3 4 5 6 7