Aktualności

Aktualności

LIMIT KUMULATYWNY


     Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż po wdrożeniu nowego systemu zostało wprowadzone dodatkowe zabezpieczenie transakcji zbliżeniowych w formie limitu kumulatywnego.

więcej»

PayByNet


USŁUGA PayByNet – Bezpieczne Płatności Internetowe już dostępne w NBS !        

więcej»

KREDYT WIOSENNY


  


images_2.jpg       W okresie od 26.03.2018 r. do 30.05.2018 r. wprowadza się warunki promocyjne dla kredytu Wydatki Sezonu - Kredyt WIOSENNY.


 


 

więcej»

Zmiana nazwy dla sms-ów autoryzujących transakcje interentowe.

     Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, że z dniem 21.03.2018 r. nastąpi zmiana nazwy dla sms-ów autoryzujących transakcje internetowe i dla usługi smsBankNet z NBSBANK na numer 4455. więcej»

WYGODNE KONTO DLA KLIENTÓW ZUS


     Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż w okresie od 15 grudnia 2017 r. do 31 października  2019 r. wprowadza okres promocyjny dla rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego POL-Konto SENIOR – „Wygodne Konto dla Klientów ZUS”.

więcej»

Informacja o odbytych Zebraniach Grup Członkowskich

     Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju informuje, iż w dniach od 15.02.2018 r. do 23.02.2018 r. przeprowadzono we wszystkich 9-ciu grupach członkowskich Zebrania Członków. więcej»

JPK VAT


Mikroprzedsiębiorcy zobowiązani są w terminie do 26 lutego 2018 r. przesłać Jednolity Plik Kontrolny zawierający elektroniczną ewidencję VAT. Kluczowym elementem prawidłowego wysłania pliku jest podpis elektroniczny.


 


 

więcej»

Gwarancje w ramach programu COSME


 Na mocy  zawartego porozumienia z BPS S.A. dotyczącego podpisanej umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego portfelowej linii gwarancyjnej z regwarancją Europejskiego Banku Inwestycyjnego w ramach programu COSME, Bank oferuje przedsiębiorcom kredyty obrotowe oraz inwestycyjne zabezpieczone gwarancjami PLG COSME.

więcej»

e-Składka

     Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

więcej»

Szanowni Państwo!


     W dniu 16 listopada nastąpiło przejście na najnowszą wersję programu bankowości internetowej nbs24 oraz eCorponet. Są to programy bezpieczniejsze oraz wygodniejsze dla użytkowników.             W przypadku problemów z obsługą programów prosimy o kontakt z pracownikami w placówkach NBSBanku lub z informatykami w Centrali Banku.


    Życzymy Państwu miłej obsługi, a za wszelkie utrudnienia przepraszamy                                


                                                                                   Zarząd NBSBanku


                                               

więcej»

1 2 3 4 5 6 7 8