Aktualności

Aktualności

WYGODNE KONTO DLA KLIENTÓW ZUS


     Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż w okresie od 15 grudnia 2017 r. do 31 października  2019 r. wprowadza okres promocyjny dla rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego POL-Konto SENIOR – „Wygodne Konto dla Klientów ZUS”.

więcej»

Informacja o odbytych Zebraniach Grup Członkowskich

     Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju informuje, iż w dniach od 15.02.2018 r. do 23.02.2018 r. przeprowadzono we wszystkich 9-ciu grupach członkowskich Zebrania Członków. więcej»

JPK VAT


Mikroprzedsiębiorcy zobowiązani są w terminie do 26 lutego 2018 r. przesłać Jednolity Plik Kontrolny zawierający elektroniczną ewidencję VAT. Kluczowym elementem prawidłowego wysłania pliku jest podpis elektroniczny.


 


 

więcej»

Gwarancje w ramach programu COSME


 Na mocy  zawartego porozumienia z BPS S.A. dotyczącego podpisanej umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego portfelowej linii gwarancyjnej z regwarancją Europejskiego Banku Inwestycyjnego w ramach programu COSME, Bank oferuje przedsiębiorcom kredyty obrotowe oraz inwestycyjne zabezpieczone gwarancjami PLG COSME.

więcej»

e-Składka

     Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

więcej»

Szanowni Państwo!


     W dniu 16 listopada nastąpiło przejście na najnowszą wersję programu bankowości internetowej nbs24 oraz eCorponet. Są to programy bezpieczniejsze oraz wygodniejsze dla użytkowników.             W przypadku problemów z obsługą programów prosimy o kontakt z pracownikami w placówkach NBSBanku lub z informatykami w Centrali Banku.


    Życzymy Państwu miłej obsługi, a za wszelkie utrudnienia przepraszamy                                


                                                                                   Zarząd NBSBanku


                                               

więcej»

NOWA WERSJA BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ I NOWY SPOSÓB AUTORYZACJI TRANSAKCJI - 16 LISTOPAD 2017R.

Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż z dniem 16 listopada 2017 r. nastąpi przejście na nową wersję programu bankowości elektronicznej. Będzie to lepsza i bezpieczniej funkcjonująca wersja programu. Ze względu na Państwa wygodę i bezpieczeństwo, podstawowym sposobem autoryzacji transakcji będą hasła jednorazowe dostarczane użytkownikowi za pomocą wiadomości SMS pod wskazany przez niego numer telefonu komórkowego. Użytkowników korzystających z autoryzacji transakcji przy pomocy listy haseł jednorazowych (TAN) zapraszamy do Oddziałów Banku w celu uzgodnienia nowego sposobu autoryzacji.


więcej»

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI


Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju uprzejmie informuje, iż 31 maja 2017 roku odbyło się w Solcu-Zdroju Zebranie Przedstawicieli Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju podsumowujące rok 2016.

więcej»

Informacja


Zarządu NBSBanku w sprawie Zebrań Grup Członkowskich.

więcej»

Informacja


Informacja dla Posiadacza rachunku zawierającego z Nadwiślańskim Bankiem Spółdzielczym w Solcu-Zdroju umowę o prowadzenie rachunków bankowych o możliwości wydania dyspozycji wkładem na wypadek śmierci.


więcej»

<< poprzednie 1 3 4 5 6 7 8 9