Aktualności

Aktualności

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI NADWIŚLAŃSKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SOLCU-ZDROJU.


W dniu 11 kwietnia 2014 r. w Solcu-Zdroju odbyło się coroczne Zebranie Przedstawicieli członków Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju.

więcej»

UBEZPIECZENIE UPRAW ROLNYCH

Baner_z_rotatora__Uprawy__z_logo_00007_2014_ZGLWW_01.jpg więcej»

Cashback


Nowoczesna usługa, dzięki której można wypłacać gotówkę przy okazji płacenia za zakupy kartami debetowymi. 

więcej»

Informacja Zarządu o kampani sprawozdawczo-wyborczej 2013 - 2014 r.

Zarząd Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Solcu-Zdroju informuje, iż w dniach od 19 do 28 lutego 2014 r. odbyły się Zebrania Grup Członkowskich we wszystkich grupach członkowskich, które utworzono uchwałą nr 2/2014 z dnia 31 stycznia 2014 r. Rady Nadzorczej. więcej»

KONKURS

Konkurs Concordii więcej»

NOWA USŁUGA W NBS BANKU.


Możliwość doładowania telefonów komórkowych przez system eBankNet.                                                                                                           

więcej»

KREDYT Z DOTACJĄ NA BUDOWĘ DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH.


Z dniem 1 października 2013 roku Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju wprowadził do swojej oferty KREDYT Z DOTACJĄ NA BUDOWĘ DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH.

więcej»

NBS BANK FUNDATOREM NAGRODY PODCZAS ŚWIĘTOKRZYSKICH DOŻYNEK WOJEWÓDZKICH W BOGORII!


Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju ufundował nagrodę w wysokości 1 200 zł za zajęcie III miejsca w XV edycji konkursu pn. "Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku", organizowanego przez Świetokrzyską Izbę Rolniczą w Kielcach.

więcej»

NOWE BEZPROWIZYJNE BANKOMATY.


W związku z procesem przełączania bankomatów Kredyt Banku S.A. do sieci bankomatowej BZ WBK S.A. spowodowanego faktem przejęcia Kredyt Banku SA przez BZ WBK SA informujemy, iż operacje w tych bankomatach dla Klientów Grupy BPS przestają być bezprowizyjne. Ponadto informujemy, iż sieć bezprowizyjnych bankomatów zostanie wzbogacona o dodatkowe bankomaty sieci Planet cash4you. W obecnej chwili w ramach sieci funkcjonują 474 urządzenia, a do końca roku 2013 sieć powiększy się o ponad 1000 bankomatów.

więcej»

USŁUGI PAKIETOWE W NBS BANKU.


Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju wprowadził do swojej oferty usługi Pakietowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

więcej»

<< poprzednie 1 2 3 5 6 7 8