Aktualności

Aktualności

KONKURS

Konkurs Concordii więcej»

NOWA USŁUGA W NBS BANKU.


Możliwość doładowania telefonów komórkowych przez system eBankNet.                                                                                                           

więcej»

KREDYT Z DOTACJĄ NA BUDOWĘ DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH.


Z dniem 1 października 2013 roku Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju wprowadził do swojej oferty KREDYT Z DOTACJĄ NA BUDOWĘ DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH.

więcej»

NBS BANK FUNDATOREM NAGRODY PODCZAS ŚWIĘTOKRZYSKICH DOŻYNEK WOJEWÓDZKICH W BOGORII!


Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju ufundował nagrodę w wysokości 1 200 zł za zajęcie III miejsca w XV edycji konkursu pn. "Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku", organizowanego przez Świetokrzyską Izbę Rolniczą w Kielcach.

więcej»

NOWE BEZPROWIZYJNE BANKOMATY.


W związku z procesem przełączania bankomatów Kredyt Banku S.A. do sieci bankomatowej BZ WBK S.A. spowodowanego faktem przejęcia Kredyt Banku SA przez BZ WBK SA informujemy, iż operacje w tych bankomatach dla Klientów Grupy BPS przestają być bezprowizyjne. Ponadto informujemy, iż sieć bezprowizyjnych bankomatów zostanie wzbogacona o dodatkowe bankomaty sieci Planet cash4you. W obecnej chwili w ramach sieci funkcjonują 474 urządzenia, a do końca roku 2013 sieć powiększy się o ponad 1000 bankomatów.

więcej»

USŁUGI PAKIETOWE W NBS BANKU.


Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju wprowadził do swojej oferty usługi Pakietowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

więcej»

NOWA PLACÓWKA NBS BANKU W KOSZYCACH!


Serdecznie zapraszamy do nowootwartego Punktu Kasowego w Koszycach przy ul. Kościuszki 1.

więcej»

NAGRODA DLA NADWIŚLAŃSKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SOLCU-ZDROJU.


Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju nagrodzony w plebiscycie EURO-GMINA, EURO-POWIAT, EURO-PARTNER województwa świętokrzyskiego.

więcej»

BIK

Biuro Informacji Kredytowej S.A. więcej»

GWARANCJA DE MNINIMIS - WSPARCIE TWOJEGO BIZNESU.

Gwarancja BGK de minimis PLD to forma zabezpieczenia spłaty kredytu obrotowego w przypadku gdyby Przedsiębiorca nie spłacił kredytu w wyznaczonym terminie. W przypadku nie spłacenia kredytu w wyznaczonym terminie przez Przedsiębiorcę, BGK dokona z gwarancji spłaty części kredytu. więcej»

<< poprzednie 1 2 3 4 6 7 8 9